Лінарес хоче бій-реванш з Ломаченком

Колишній чемпіон світу в легкій вазі за версією WBA Хорхе Лінарес хоче провести бій-реванш з українцем Василем Ломаченком.

Зазнавши поразки у 10 раунді, венесуелець зажадав провести ще один поєдинок. Окрім того, на думку Лінареса, головний суддя зарано зупинив бій, зафіксувавши перемогу Ломаченка технічним нокаутом.

“Він дійсно здивував мене своєю швидкістю. Я усвідомлював, що він буде добре рухатися, але не очікував побачити таке. Мені вдалося укласти його і повернутися в поєдинок. Після цього він влучив у корпус, і я витримав перший удар, але другий був ідеальним.

Коли він влучив у корпус, то я думав, що зможу продовжити бій, я був готовий битися, так було протягом усього поєдинку. Я хотів боксувати, я хотів залишатися на ногах і завершити бій. Думаю, що рефері трохи поспішив в цій ситуації, але якщо фанати цього захочуть і Ломаченко дасть мені шанс, то я хотів би отримати реванш”, – сказав Лінарес.

Цікаве те, що сам Ломаченко готовий надати шанс своєму колишньому супернику.

“Хочу також сказати “спасибі” Хорхе Лінаресу, який надав мені ще один урок в цьому спорті. Якщо він посадив мене на п’яту точку опори і відправив в нокдаун, значить його удари були ефективні. Якщо захоче реванш – звичайно, без питань”, – зазначив на прес-конференції Ломаченко.

Вже стало відомо, коли Ломаченко проведе свій наступний бій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>