Літня спека і дощі: синоптик дала прогноз на 2 травня – РБК

Фото: pixabay.com/PeterDargatz

В країні очікується до +30 градусів

В Україні в середу, 2 травня, очікується до +30 градусів тепла. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Україна завтра буде однією з найспекотніших в Європі і околицях. Зверніть увагу! У Марокко, Алжирі, Тунісі, Іспанії, Португалії – + 10 + 16 градусів, а у нас 2-го травня очікується + 25 + 30 градусів! Ясна погода домінуватиме всюди в Україні”, – написала вона.

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

“Проте окремі острівці дощів і гроз, таких типово літніх, виникатимуть періодично на Заході, в Житомирській, Вінницькій областях та на півночі Київської області”, – попередила синоптик.

У Києві 2 травня буде сухо і ясно, + 28 + 30 градусів.

Фото: pixabay.com/FelixMittermeier

“Не забувайте: пожежна небезпека, кліщі, алергії на цвітіння, не знищуйте траву і красиві інсталяції в парках, пийте побільше води, надушіть завтра парфумами хустку перед маршруткою, не сваріться в заторах, а візьміть в машину аудіокнигу, темні окуляри, морозиво і про всяк випадок “Стрепсилс”, і обов’язково при кожній нагоді нюхати бузок”, – написала Діденко.

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

Раніше повідомлялося, якою буде погода 1 травня в Україні.

Як відзначають Перше травня в різних країнах (відео: STYLER.rbc.ua)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>