Майже всі двигуни російських ракет "Протон-М" виявились бракованими

“За “Протон” це 71 двигун, або практично весь доробок по другій і третій ступенях. В даний час підписано графік проведення робіт, значна їх частина буде проведена в 2017 році, але ми розуміємо, що якась частина неминуче перейде на 2018 рік. Основне завдання при цьому – не зірвати графік запусків по Федеральної космічної програми, стартів в інтересах міністерства оборони РФ і комерційним пусків”, – розповів генеральний директор НВО “Енергомаш” Ігор Арбузов, інформують “РИА Новости“.

“Що стосується двигунів для “Союзів”, то потрібно забезпечити необхідний заділ для дотримання графіка доставки нових екіпажів і вантажів на Міжнародну космічну станцію”, – додав він.

Нагадаємо, у січні “Роскосмос” відкликав двигуни ракет-носіїв “Протон-М” через грубі порушення технології виготовлення, виявлені під час вогневих випробувань.

У травні минулого року російський “Протон-М” не зміг вивести на орбіту мексиканський супутник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>