Мангера, якого пов'язують з організатором вбивствства Гандзюк, виключили з “Батьківщини” – ТСН

Політична партія ВО “Батьківщина” виключила зі своїх рядів голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера.

Про це повідомила прес-служба партії.

Згідно з ухваленим політсилою рішенням, Мангеру, окрім виключення, порадили піти з посади голови Херсонської облради.

виключення Мангера

“Батьківщина”

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під’їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. 

Раніше також повідомлялося про те, що підозрюваного в організації вбивства активістки Олексія Левіна пов’язують з головою Херсонської облради, партійцем “Батьківщини” Владиславом Мангером, партійцем Блоку Петра Порошенка Андрієм Гордєєвим, заступником Гордєєва – Євгеном Рищуком. 

Через закиди про співпрацю з Левіним, Мангер раніше заявив, що на час слідства припиняє членство в “Батьківщині”. Активісти ж влаштували вже кілька акцій з вимогою виключити його з партії та звільнити з посади голови ОДА.


ВідеоЙмовірний співорганізатор убивства Гандзюк пов’язаний з партійцями від “Батьківщини” та “БПП”

А саме – керівниками Херсонської області Мангером, Гордєєвим, Рищуком. Про це заявив батько загиблої Віктор Гандзюк на засіданні тимчасової слідчої комісії, яка розслідує напади на радницю херсонського мера та інших українських активістів. За його словами, замовників нападу на Катерину знає генпрокурор Луценко, керівники СБУ та МВС, яких Віктор Гандзюк звинувачує у бездіяльності. 

Ймовірний співорганізатор убивства Гандзюк пов'язаний з партійцями від Батьківщини та БПП

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>