Маркевич запропонував кільком футболістам піти з команди …

Маркевич запропонував кільком футболістам піти з команди …

Мирон Маркевич вважає, що його команді необхідно посилюватися, однак у сьогоднішній ситуації це практично неможливо. Команда буде обходитися тим, що є в її розпорядженні.


Днепр, футбол

<!–   ,      "",  –>

Головний тренер “Дніпра” Мирон Маркевич запропонував кільком футболістам покинути команду після розгрому 0:3 від “Динамо” у матчі 11-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги.

За словами наставника дніпропетровців, зараз в його команді склалася нелегка ситуація – на ряд позицій не вистачає кваліфікованих виконавців, а деякі футболісти не виконують свою роботу на сто відсотків – з-за того, що термін дії їхніх контрактів підходить до кінця.

“Потрібно серйозно працювати над комплектацією. Є люди, які знають, що йдуть взимку, і грають відповідно. Так що необхідно серйозно думати над тим, щоб оновлювати “Дніпро”. Хто хоче йти, нехай йдуть, але на їх місце повинні прийти інші футболісти”.

“Якщо взяти торішній склад, то Джуліану – був фігурою для “Дніпра”, був плеймейкером. Матеус – серйозна фігура, Коноплянка теж. Шкода, хлопець після операції не той Коноплянка, і ми це бачимо. Виходить три футболісти, які визначали обличчя “Дніпра”.

Нагадаємо, що “Динамо” обіграло “Дніпро” 3:0, потіснивши команду з першого місця. Всі голи кияни забили після помилки в обороні суперника.

Нагадаємо, що напередодні сезону-2014/15 бажання покинути “Дніпро” виявив в тому числі і хорват Іван Стрініч, у якого були пропозиції з Англії. Однак трансфер футболіста зірвався і захисник повернувся в Дніпропетровськ, де чи був схожий на виконавці високого класу – як при обороні, так і в атаці. Також підходить до кінця контракт Євгена Коноплянки, яким цікавляться англійські, німецькі та італійські команди.

При цьому серйозного посилення “Дніпра”, навіть у переддень старту у кваліфікації Ліги Чемпіонів, не послідувало. Як результат – виліт з ЛЧ і невдалі виступи у груповому турнірі Ліги Європи. Втім, Маркевич впевнений, що в нинішній ситуації, яка склалася в країні, вимагати підсилювати склад іноземними футболістами, у нього немає можливості.

Раніше повідомлялося, що лідер “Динамо” Андрій Ярмоленко пояснив впевнену перемогу над “Дніпром” вірою команди в тренерську думку Сергія Реброва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>