Маркевич: футболісти "Дніпра" зробили диво


Мирон Маркевич

Керманич дніпропетровського “Дніпра” Мирона Маркевич прокоментував вихід своєї команди у фінал Ліги Європи.

“Емоцій нема взагалі-то. Ми грали для тих людей, які в нас вірили. Розумію, що грали із серйозною командою. Багато було скептиків, але у вашій програмі побачив процент, скільки у нас вірять, ми не могли програти.

Такі матчі легкими не бувають. Ми розуміли, з ким ми граємо. Але команда набагато краще грала, ніж в Неаполі, і заслужено перемогла.

Що скажу футболістам? Навіть не знаю. Вони зробили диво. Ніхто, чесно кажучи, від них того не чекав. Але я знав, що вони те можуть зробити.

Я знав, що буде багато людей. Але, що вся Україна приїде в Київ.. емоції переповнюють. Те, що робиться на стадіоні…

“Наполі” хороша команда. Вважаю, що після “Ювентуса” це друга команда в Італії. За своїм потенціалом і за виконавцями.

Про Варшаву поки не думаю.

Ми грали для людей, а особливо для тих хлопців, які зараз в АТО. Впевнений, що вони дивились. Так що, хлопці, то для вас у першу чергу”, – сказав Маркевич в ефірі програми “Про Лігу Європи” на каналі 2+2.

Нагадаємо, “Дніпро” у Києві переміг “Наполі” з рахунком 1:0.

Фінал Ліги Європи “Дніпро” – “Севілья” відбудеться 27 травня у Варшаві. Відеотрансляцію дивіться на ТСН Проспорт та каналі 2+2.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>