Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартівАртем Марчевський
Фото з відкритих джерел

У США сильно розвинена політика подвійних стандартів. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський. Політик навів у приклад низку політичних ситуацій в Україні, які відбувалися у 2004 і 2014 році, коли США давали настійні рекомендації українській владі.

“Раджу американцям застосувати так званий третій тур виборів. Вони ж нам так радили у 2004 році. Так, це неконституційно, але Україна підтримає США в цьому питанні, як колись США підтримали Україну. У США дуже сильно розвинена політика подвійних стандартів. Коли вони розповідають про свободу слова, але при цьому блокують і видаляють всі акаунти Дональда Трампа. Коли вони підтримували у 2014 році захоплення адміністративних будівель в Україні, розповідали, що це і є демократія, але коли у них мирні протестувальники без зброї заходять в будівлю Капітолію – по них відкривають вогонь. Немає ніякої свободи слова і демократії в США. Все це – міф”, – заявив Марчевський.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>