Марш рівності в Києві: онлайн-трансляція – РБК

Марш рівності в Києві проходить сьогодні, 18 червня, в рамках міжнародного форуму “Київпрайд-2017″. РБК-Україна стежить за ходом маршу і подіями навколо нього.

Акція проходить у підтримку прав ЛГБТ-спільноти в Україні. У марші, крім представників секс-меншин, беруть участь також ті, хто підтримує їх право на рівність і відсутність дискримінації за нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Марш рівності в Києві 2017: онлайн-трансляція

 

9:56 Учасники Маршу Равеннства продовжують збиратися в колону, яку охороняє поліція і Нацгвардія.

У Марші також беруть участь трансвестити

9:34 Марш Рівності стартуватиме в цетрі Києва, учасники збираються на вулиці Володимирській біля Будинку вчителя. Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, організатори просять усіх учасників стає в колони, КиївПрайд-2017 стартує о 10:00.

Фото: прапор з символікою (РБК-Україна)

09:15 Ще до початку Маршу Рівності в центрі столиці зібралися протестувальники, які виступають проти його проведення.

 

Фото: противники Маршу Рівності в Києві

09:00 До охорони учасників сьогоднішнього Маршу рівності залучені бійці Національної гвардії України. Всього до охорони маршу залучені … правоохоронців.

У цьому році участь у марші беруть до 5 тисяч осіб, що вдвічі більше, ніж в 2016 році. Столична поліція враховує таку кількість учасників, і посилила заходи безпеки.

“До охорони правопорядку будуть залучатися військовослужбовці Національної гвардії України, представники громадських організацій”, – повідомили правоохоронці.

Також поліція обмежила доступ до місця проведення маршу для недопущення можливих терористичних актів.

Раніше в оргкомітеті “Київпрайду” повідомили, що отримали кілька загроз від членів “Правого сектору” та інших ультраправих угруповань.

У свою чергу, прес-центру “Азова” повідомили, що не планують акцій проти учасників Маршу рівності.

“Ми не плануємо жодних акцій проти “Київпрайду”. На сьогодні жодної реакції на ці події не плануємо. Офіційно, ми ніколи не брали участь в розгоні “Київпрайду”. Ми ніколи туди людей не відправляли. Можливо, пару чоловік там і було. Однак офіційно ми жодного разу не робили”, – повідомили в “Азові”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>