Маріон Котійяр зізналася, що вона вагітна

У скандальне розлучення двох найсексуальніших акторів Голлівуду втягнули Маріон Котійяр, яка останнім часом знімалася з Бредом Піттом у новому фільмі.

Чутки поширюються з божевільною швидкістю і Маріон вже встигли звинуватити в тому, що саме вона стала розлучницею, зруйнувавши шлюб Джолі та Пітта. 40-річна Котійяр прокоментувала ситуацію, яка торкнулась її честь. Вона написала в Инстаграме великий пост, в якому розставила всі крапки над “і”.

За словами актриси, вона щаслива в шлюбі з Гійомом Кане, від якого у неї є син Марсель. Пара в наступному році відзначатиме 10-ту річницю спільного життя, але вже не з однією дитиною, а з двома. Котійяр написала: “I met a male of my life, father of a son and of a baby we are expecting. He is my love, my best friend, a usually one that we need.”, що в перекладі на російську мову означає: “Я зустріла чоловіка свого життя, він батько нашого сина і майбутньої дитини. Він моя любов, мій кращий друг, він єдиний, хто мені потрібен.”

Таким чином Маріон Котійяр зняла з себе всі підозри з приводу стосунків з Бредом Піттом. Також, вона в своєму пості побажала Анджеліні і її чоловікові якнайшвидшого примирення.

Джерело: УкрМедіа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>