"Маріуполь" вимагає від "Динамо" письмові гарантії безпеки на матч у Києві

Віце-президент “Маріуполя” Андрій Санін заявив, що після вчорашнього теракту в Києві маріупольський клуб, швидше за все, зажадає з “Динамо” гарантії безпеки з проведення матчу команд у столиці, який повинен відбутися 2 грудня.

“Знову теракт у центрі Києва з людськими жертвами. Схоже, що після цього називати Маріуполь небезпечним містом навряд чи хтось зважиться, сумна пальма терористичної першості точно належить не нам. А ось з приводу безпеки “Маріуполя” під час перебування в столиці у мене вже виникають обґрунтовані сумніви.

Тому, посилаючись на прецедентне право і рішення Прем’єр-ліги та ФФУ, ми, швидше за все, будемо наполягати на дзеркальному виконанні “Динамо” всіх тих вимог у галузі забезпечення безпеки, які в свій час висувалися перед нами”, – написав Санін в Facebook.

Нагадаємо, у “Динамо” вирішили відмовитися від поїздки через відсутності гарантій безпеки з урахуванням близькості до зони АТО, незважаючи на попередження з боку Федерації футболу України та Прем’єр-ліги про можливе покарання за такий крок. При цьому клуб має намір звернутися в Міжнародний спортивний суд в разі технічної поразки.

Крім того, на офіційному сайті кияни запропонували перенести матч на іншу дату і таки приїхати в місто, якщо в зоні АТО на Маріупольському напрямку до цього моменту припиниться вогонь.

Раніше повідомлялося, що рішення по матчу “Динамо” – “Маріуполь” буде прийнято 11 вересня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>