Масове отруєння у Львові: кількість потерпілих збільшилася до 56 осіб – РБК

Кількість потерпілих у результаті масового отруєння у Львові збільшилася до 56 осіб. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА). 

“Станом на 6:00 25 вересня всього потерпілих 56 осіб, у тому числі 7 дітей, з них госпіталізовано 52 особи, у тому числі 6 дітей, 4 особи, в тому числі 1 дитина, відмовились від госпіталізації (амбулаторне лікування). Стан 14 осіб – наближений до важкого, усі інші – в стані середньої важкості”, – заявили в ЛОДА.

У Львівській облдержадміністрації нагадали, що в перших отруєних діагностували гостру кишкову інфекцію. Усі вони вживали рибу гарячого копчення, яку придбали в одному із торгових кіосків на ринку “Привокзальний” у Львові.

Нагадаємо, у зв’язку з масовим отруєнням у Львові поліція відкрила кримінальну справу за ч. 1 ст. 325 (порушення правил боротьби з епідеміями) Кримінального кодексу України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>