Матч чемпіонату Франції «Ам'ен» – «Лілль» відклали через обвал загородження

Матч 8-го туру чемпіонату Франції «Ам’ен» – «Лілль» призупинили за рахунку 0:1 в середині першого тайму після того, як уболівальники гостей зламали загородження, яке відділяє їх від поля. Згодом матч відклали. Про це повідомляє L’equipe.

Захисник «Лілля» Фоді Балло на 16-й хвилині забив м’яч і побіг святкувати до своїх фанатів. Вболівальники навалилися на бар’єр, який не витримав і впав під натиском людей. Десятки глядачів впали вниз, в результаті чого 25 з них отримали пошкодження, а четверо – серйозні травми. Медики заявляють, що їхньому життю ніщо не загрожує.

Читайте також: На футбольному матчі у Франції зламалася трибуна: десятки постраждалих

Відразу ж після інциденту арбітр зупинив матч і вивів команди з поля, а керівництво «Лілля» висловило невдоволення станом сектора для вболівальників виїзної команди на стадіоні «Ам’єна», який проводить свій перший сезон в Лізі 1.

У свою чергу, президент «Ам’єна» Бернар Жоаннен поклав провину за інцидент на уболівальників гостей. «Ви тільки уявіть: п’ятсот уболівальників «Лілля» хотіли вибігти на поле! Вони всі навалилися на загородження, яке було в ідеальному стані. Ліга проведе розслідування, але загородження, повторюся, було в ідеальному стані», – сказав Жоаннен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>