Маші потрібна операція, щоб почати самостійно ходити

Марійка Дуднікова народилась з вадою розвитку головного мозку, що потягнуло за собою цілу низку супутніх діагнозів.

Про те, що на їхню дитину чекає нелегке життя, батьки дізнались за кілька днів після її народження. «На наше запитання, що це і що чекає на дитину, була пряма відповідь: «У кращому випадку на вас чекає навчальна спецустанова для розумово відсталих дітей». Я не можу і зараз передати словами, що я відчувала в той момент. Кожне слово лікаря входило в мене розпеченим цвяхом», – пригадує мама Маші.

Але змиритись з такою долею для дитини родина дівчинки не стала і почала всіляко допомагати їй відновлюватись – лікування, реабілітації. І це не минуло безслідно – дівчинка має зрушення, на яке лікарі навіть не сподівались. «Машенька вже може сидіти без підтримки, але поки не повзає, не ходить. Але вона дуже активна і допитлива дитина! Вона щодня вчить нас, дорослих людей, що на світ треба дивитися з посмішкою, відкритими очима, довіряючи себе Господу Богу і вірячи в його промисел про нас», – каже мама дівчинки.

На одній з останніх реабілітацій дитині порадили провести хірургічне втручання, яке дозволить зменшити спастику м’язів, зробить їх більш гнучкими і дасть дитині шанс почати ходити. Та на проведення такої операції, які практикують лише вузько кваліфіковані спеціалісти, у родини Маші немає коштів, тож вони сподіваються на допомогу добрих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2191 1559 7811

Дудникова Олександра

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>