Медведчук в Донецьку готує Мінськ-3

Медведчук в Донецьку готує Мінськ-3

Зустріч, яка мала характер попередніх консультацій перед майбутніми переговорами в мінському форматі, в якій взяли участь голова громадської організації “Український вибір” Віктор Медведчук і “голови” “ДНР” і “ЛНР” Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, пройшла в Донецьку, повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

На консультаціях у Донецьку також були присутні представники бойовиків на мінських переговорах Денис Пушилін і Владислав Дейнего, передає РИА Новости.

“У Москві жалкують, що заплановані раніше до участі в донецькій зустрічі представники українських військових і радник президента України Руслан Демченко в останній момент змінили своє рішення і не прибули на переговори”, – сказав Пєсков.

Читайте: Путін послав бойовикам підкріплення

У Москві “з обережним оптимізмом” оцінюють зустріч у Донецьку, на якій українську сторону за вказівкою президента Петра Порошенка представляв лідер громадської організації “Український вибір” Віктор Медведчук, повідомив прес-секретар президента РФ.

“У Москві сподіваються, що обговорення, що почалося в Донецьку в ході попередніх консультацій, отримає своє продовження, зокрема, за такими темами, як припинення вогню, відведення від розмежувальної лінії артилерії і ракетних систем, початок робіт із визначення розмежувальної лінії, обмін полоненими. Багато в чому досягненню цих цілей сприятиме призначення Києвом офіційного представника на переговорах у Мінську”, – вважає Пєсков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>