Медведчук два роки фінансував терористів, тому не може брати …

Медведчук два роки фінансував терористів, тому не може брати …

Віктор Медведчук не може бути учасником переговорів щодо врегулювання ситуації на Сході України, бо він сам є посібником злочинців. Так вважає секретар РНБО Андрій Парубій, цитує 5 канал.
Він також зазначив, що до Ради національної безпеки потрапила інформація, що групи терористів створювали протягом двох років, і що їх фінансування здійснювалося саме через Медведчука.

Ні зараз, ні раніше офіційна влада Києва з бойовиками перемовин не веде – заявив Парубій. Дослівно він висловився так: “Що стосується переговорів та консультацій безпосередньо з бойовиками, я про це нічого не знаю, в них ніколи участі не брав. І наскільки я знаю, подібних консультацій не відбувається власне з бандитами, які зараз тероризують Схід, наші Донецьку та Луганську області”.
Секретар РНБО визнав переговори лише між Україною, Сполученими Штатами, Німеччиною, Францією та Росією.

Нагадаємо, 23 і 27 червня пройшли так звані “багатосторонні консультації” з представниками терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”. Жодного офіційного представника української влади на зібранні не було. Натомість, у консультаціях брали участь другий президент України Леонід Кучма, народний депутат Нестор Шуфрич і лідер громадського руху “Український вибір” Віктор Медведчук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>