Медведчук пояснив, чому його партія не об’єдналася з "Опозиційним блоком" – ТСН

“Опозиційна платформа ‒ За життя” не захотіла об’єднуватися з “Опозиційним блоком” через розбіжності в ідеології та програмах.

Про це сказав голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя”, кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук в ефірі “112 Україна“.

“Їхні ініціативи, які вони висловлювали, не збігаються з нашою ідеологією. Не збігаються з нашою програмою. У нас різні погляди. У них інші погляди на питання мирного врегулювання. У них інші погляди на припинення бойових дій. У них інші погляди на розвиток і радикальні зміни економічного курсу. У них інші погляди на вирішення проблем. І ці погляди були перед президентськими виборами. І що? Чим це закінчилося? Ми говорили: є південний схід, електорат південного сходу, є російськомовне населення по всій країні. Є люди, які хочуть покінчити з тарифним геноцидом, які хочуть миру, які хочуть зміни економічного курсу для того, щоб з’явилися робочі місця, рівень доходу та добробуту. Так, це є. І ми відстоюємо інтереси людей. І ми кажемо, що має бути один кандидат. І що відповідали експерти-соціологи? Цей кандидат, якщо він буде від південного сходу, цей кандидат, який буде представляти російськомовне населення і підтримувати ті основні програмні завдання, які було сформульовано напередодні президентських виборів, він мав всі шанси потрапити до другого туру. І хіба це не так? Це так! Тому що наш кандидат (коли ми пішли самі, без них) – Бойко – набрав 12%, їхній кандидат – 4%. І тут питання не просто арифметичного додавання. Тут питання синергії, яка була би, якщо би був один кандидат”, – сказав Медведчук.

Розбіжності були і в тактичних причинах.

“У чому вони полягали? Звісно, що єдиний кандидат від південного сходу і фактично та людина, яка гарантовано, по суті, гарантовано, посідала місце в другому турі, означало, що залишилося тільки одне місце. І пан Порошенко виступав категорично проти цього. Я можу вам сказати, він особисто мені в розмові сказав: те, що ти робиш, у тебе не вийде, я проти вашого об’єднання, тому що ваш кандидат вже вибиває одне місце у фіналі, і мені це не підходить. Значить, він зміг переконати пана Вілкула, Мураєва, Новинського і ту частину “Опозиційного блоку”, щоб вони пішли окремо. У нього це вийшло. А у країни? А у тих людей, які живуть на південному сході, які голосували зрештою за Зеленського? Адже якщо був би єдиний кандидат, наш кандидат був би в другому турі. Так, він, напевно, програв би Зеленському. Але він був би в другому турі. І виборці розуміли відповідальність людини перед її бажанням, перед її програмою і перед тим, що є той, хто представляє інтереси. А цього не сталося. Вони нам пропонували різні бутафорні кандидатури, які зрештою закінчилися нічим. Після цього, коли вони прийшли та ініціювали переговори з нами, ми сказали: але ви ж повинні тоді визнавати ту ідеологію і ті принципи, які ми сповідуємо. І у них з’явилися питання. Ці питання пов’язані, зокрема, й з поданням бізнес-інтересів”, – сказав політик.

Нагадаємо, у виборчому списку “Опозиційної платформи – За життя” Медведчук іде третім.


ВідеоЛуценко пообіцяв перевірити законність візиту Бойка та Медведчука до Москви

Генпрокуратура перевірить законність перетину україно-російського кордону кандидатом у президенти Юрієм Бойком та кумом Путіна Віктором Медведчуком. Про це заявив Юрій Луценко на засіданні уряду. Повітряне авіасполучення між Україною та Росією заборонено з 2015 року. Чому ця заборона оминула Бойка і Медведчука, ТСН розкаже більше.    

Луценко пообіцяв перевірити законність візиту Бойка та Медведчука до Москви

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>