Медведчук – український націоналіст. Путін згадав свого кума під …

Президент Росії Володимир Путін переконаний, що Віктор Медведчук – український націоналіст.

Про це глава РФ заявив під час “Прямої лінії” у четвер, 15 червня.

За словами Путіна, він має багато друзів з України, зокрема, ним є Віктор Медведчук.

З ним він познайомився при Леонідові Кучмі.

“Я вважаю, що він – український націоналіст. Він вважає себе просвіченим патріотом України”, – заявив глава РФ та додав, що батько Медведчука був ОУНівцем, за що відправився спочатку до тюрми, а пізніше – у заслання.

Путін заявив, що Медведчук має свої погляди, він за незалежну Україну. За словами президента РФ, погляди його кума засновані на працях українських націоналістів, які писали 19 століття.

За словами Путіна, всі вони виступали за незалежну, але федеративну Україну.

Крім того, глава РФ переконаний, що таких саме поглядів притримувалися і Михайло Грушевський, Іван Франко та В’ячеслав Чорновіл. 

“Деякі фундаменталісти не бачили Крим в складі України і виступали за федералізацію України. Цієї ж точки зору дотримується і Медведчук, і виступає за добрі відносини з Росією. Безглуздо руйнувати те, що залишилося з минулого”, – заявив Путін та додав, що багатьом не подобається те, що Медведчук відстоює свою позицію. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>