Медведєв оголосив про майбутню економічну війну проти Росії

Майбутнє посилення санкцій США проти Росії прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв розцінює як початок економічної війни.

“Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо буде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна буде назвати абсолютно прямо, це оголошення економічної війни. І на цю війну необхідно буде реагувати — економічними методами, політичними методами, а в разі необхідності й іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти”, – заявив Медведєв, якого цитирують “РИА Новости“.

Він нарікає, що останнє століття Росія постійно перебуває під санкціями.

“Наша країна в останні 100 років існувала в умовах постійного санкційного тиску. Для чого це робиться? Для того, щоб прибрати Росію з числа потужних конкурентів на міжнародному полі”, — заявив Медведєв.

Нагадаємо, 8 серпня Держдеп США оголосив про введення нових санкцій проти Росії в два етапи. Перший розпочнеться орієнтовно 22 серпня. Нові санкції введуть через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері.

У Державному департаменті США введення нових санкцій пояснили тим, що Росія, яку Вашингтон вважає винною в отруєнні, порушила міжнародне право, застосувавши отруйну речовину “Новачок”. Анонсовані санкції будуть стосуватися заборони на експорт до Росії товарів, які можуть бути пов’язані з національною безпекою. Тобто заборона буде діяти на постачання електронних пристроїв та їхніх компонентів, в тому числі й тих, що використовуються в авіаційній галузі.

У США пригрозили Росії і другою порцією санкцій – у разі, якщо протягом трьох місяців Москва не надасть гарантій, що не буде використовувати хімічну зброю і не погодиться на допуск міжнародних інспекторів. Другий етап санкцій передбачає зниження рівня дипломатичних стосунків, заборону авіакомпанії “Аерофлот” літати до США, скорочення до мінімуму взаємної торгівлі.


ВідеоРФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

Росія обіцяє дзеркальну відповідь на нові, як там кажуть “драконівські” санкції США, запроваджені через отруєння родини Скрипалів у Британії. Обмежувальні заходи, що почнуть діяти за два тижні, вже обвалили рубль і ринок цінних паперів. Напередодні Держдеп заявив, що російський уряд порушив міжнародне право, використавши хімічну зброю. Тому Вашингтон обмежить постачання до Росії тих американських товарів, які можна використовувати із військовою метою. 

РФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>