Медведєв розпорядився надати підтримку терористам в Донбасі

Медведєв розпорядився надати підтримку терористам в Донбасі

Прем’єр РФ доручив створити спеціальну комісію для надання допомоги представникам окупованих районів Донбасу


Дмитрий Медведев

<!–      –>

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження про створення урядової комісії для надання гуманітарної підтримки окупованих територій Донбасу. Текст розпорядження сьогодні оприлюднений на сайті уряду РФ.

Як наголошується в документі, комісія утворена у зв’язку зі сформованою гуманітарною ситуацією в південно-східних районах Донецької і Луганської областей України та масовими зверненнями громадян і організацій про надання гуманітарної допомоги постраждалим територіям”.

Головою комісії Медведєв призначив заступником міністра економічного розвитку, на дане міністерство покладено обов’язки з організаційного забезпечення діяльності комісії.

До складу комісії включені представники ряду міністерств і відомств, в тому числі заступник глави МНС (заступник голови комісії), заступники міністрів закордонних справ, охорони здоров’я, заступники керівників ФМС, ФМС і Прикордонної служби ФСБ Росії.

Прем’єр-міністр РФ доручив уряду Ростовської області надати сприяння в розміщенні і роботі комісії на території регіону.

З 11 серпня в Донецьк і Луганськ Росія направила десять так званих гуманітарних конвоїв, які перетинали український кордон без узгодження з Києвом.

Сьогодні зранку десята колона МНС РФ вторглася в Донбас з Ростовської області. Як заявляла російська сторона, вантажівки везли понад 1,4 тисячі тонн гуманітарної допомоги. Серед вантажів – продукти харчування, будматеріали, медикаменти, а також понад 470 тонн новорічних подарунків.

За матеріалами: Ліга.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>