Мезинська Швейцарія. Фото

Мезинська Швейцарія. Фото

Міністерство екології та природних ресурсів України за підтримки проекту Європейського Союзу «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки» та участі громадських природоохоронних організацій провели другий прес-тур для журналістів до національних природних та регіональних ландшафтних парків України «Заповідна природа – гордість України».

Головною метою заходу є залучення засобів масової інформації до співпраці з виховання патріотизму і любові громадян до країни шляхом інформування про унікальність природи України, яка охороняється на територіях природно-заповідного фонду.

Другий одноденний прес-тур відбувся 10 червня 2014 року до Мезинського національного природного парку, який розташований в північно-східній частині Чернігівської області, в межах Коропського району.

Журналісти отримали змогу ознайомитися з особливостями флори та фауни парку, Мезинською верхньопалеолітичною стоянкою, покататися на паромі та побувати на Пузиревій горі.

Мезинський національний природий парк – це справжня перлина полісько-сіверської природи, унікальний осередок біорізноманітності та скарбниця історії, де поєднується минуле, сучасне та майбутнє. Деснянські крутосхили, безкрайні луки та чисті озера, мальовничі краєвиди, первісна природа та щирі добрі люди цього краю запрошують помандрувати загадковими стежками і маршрутами Мезинської Швейцарії. І мандрівникові, що побував тут хоча б одного разу, повертаються сюди у лоно чарівної природи та багатої історії знову і знову.

Цей парк входить до мережі з 48 національних природних парків України. Він створений 10 квітня 2006 року на площі 31035,2 га. Візитівкою парку є одна з найчистіших річок Європи – Десна (53 км відрізку з критими берегами, меандрами та заплавами) з її притоками, численними озерами, струмками та цілющими джерелами.

Фото Анни Тверецької

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>