Меланія Трамп потрапила до лікарні через проблеми з нирками

Перша леді США Меланія Трамп у понеділок була госпіталізована до Національного військового медичного центру ім. Уолтера Ріда поблизу Вашингтона.

Про це повідомила її речниця Стефані Грішам, передає CNN.

За його словами, у Меланії проблема з нирками, яку її офіс характеризує як доброякісну, але таку, що потребує медичного втручання.

“Сьогодні вранці перша леді Меланія Трамп пройшла процедуру емболізації для лікування доброякісного новоутворення на нирках. Процедура була успішною, і не було жодних ускладнень”, – сказала представниця дружини президента США.

Очікується, що Меланія Трамп перебуватиме у лікарні протягом тижня.

“Перша леді сподівається на повне відновлення, щоб вона могла продовжувати свою роботу від імені дітей у всьому світі”, – заявила Грішам.

Президент США Дональд Трамп перебував у Білому домі під час операції його дружини.

Нагадаємо, перша леді США Меланія Трамп виявилася найпопулярнішим членом президентської родини. Про Меланію позитивно відгукнулися 48% опитаних, тоді як про президента США – 45%. Негативно оцінюють діяльність першої леді 33%; Дональдом Трампом-старшим же незадоволені 52% американців. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>