Мені дуже соромно за те, що відбудеться на зустрічі Зеленського з Макроном – Гончаренко

Після ефіру від 11 квітня програми “Право на владу” за участю кандидатів у президенти, стало зрозуміло, чому Володимир Зеленський не виходить на дебати та не спілкується з журналістами.

Про це у коментарі “Прямому” сказав народний депутат, заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Олексій Гончаренко.

“Я це оцінюю як прояв сильного характеру діючого президента і як просто сумне видовище з боку Володимира Зеленського. І тепер я чітко розумію, чому його ховають від людей, чому він не виходить на дебати ані з журналістами, ані з опонентами, бо він не витримав навіть три хвилини… Справа у тому, що три хвилини і він просто кинув трубку. За ці три хвилини просто нахамивши опоненту і продемонструвавши неповагу до мільйонів людей, які дивилися цей ефір. І до мільйонів людей, які проголосували за його опонента. І я думаю, що до мільйонів людей, які голосували особисто за нього.

Якщо людина не здатна три хвилини тримати себе в руках і не кидати трубку, то я не знаю, яким чином ця людина може представляти Україну на міжнародній арені, протистояти ворогу. Якщо він дійсно у Парижі, а він сьогодні має зустріч неформальну з президентом Франції Еммануелем Макроном, то мені як голові групи дружби “Україна-Франція” у нашому парламенті, мені дуже соромно за цю зустріч і за те, що там може відбутися”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, що своєю поведінкою під час розмови з президентом України Петром Порошенком у ефірі одного з телеканалів Володимир Зеленський продемонстрував, що він боягуз і не готовий бути главою держави.

11 квітня, Володимир Зеленський нахамив і кинув слухавку під час розмови з Петром Порошенком.

Раніше президент України Петро Порошенко приїхав до студії телеканалу “1+1″ та запросив туди кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що виборчий штаб кандидата у президенти України Петра Порошенка наполягає на тому, щоб дебати з іншим кандидатом, який вийшов у другий тур, Володимиром Зеленським відбулись саме 14 квітня.

Голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов повідомив, що президент Петро Порошенко згодний на дебати у будь-який день, зокрема і 19 квітня.

Зазначимо, блогери виклали у мережі пародії на відео Зеленського про дебати.

Раніше “Прямий” повідомляв, що чинний президент України Петро Порошенко 14-го квітня чекає кандидата в президенти Володимира Зеленського на НСК Олімпійський для проведення дебатів. 

Раніше кандидат в президенти Володимир Зеленський запропонував лідерці “Батьківщини” Юлії Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на його дебатах із Петром Порошенком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦЕ ОЗНАЧАЄ ВІДМОВУ ВІД ДЕБАТІВ – ЖУРНАЛІСТ ПРО ЗАПРОШЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКИМ ТИМОШЕНКО НА ДЕБАТИ

Також президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати.

31 березня Петро Порошенко назвав дебати ключовим елементом другого туру президентських виборів. Про це він заявив журналістам  після виступу за результатами перших екзит-полів.

“Щоб не було жодних сумнівів – вибори у другому турі, і ключовим елементом мають бути передвиборчі дебати. Той, хто буде ухилятися, він буде знати, що йому нема чого сказати”, – наголосив президент.

Протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебатищоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.

Нарешті 3 квітня Володимир Зеленський відповів на запрошення чинного президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Зокрема, він зазначив, що хоче дебатувати на стадіоні “Олімпійський”, щоб на дебати могли прийти всі охочі журналісти.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко ваідмовилась вести дебати між Порошенком і Зеленським.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>