Мережу потішила істерика в Росії довкола продажів нових моделей iPhone

У п’ятницю, 28 вересня, в Росії стартував продаж нових моделей смартфонів iPhone американської компанії Apple.

Як пишуть користувачі соцмереж, біля магазинів традиційно вишикувалися черги, в яких зібралися сотні покупців. Як виявилося незабаром після відкриття одного з магазинів, також сотні людей зовсім не збиралися купувати нову техніку.

“Коли магазин відкрився, до нього запропонували увійти першим десяти, які стояли в черзі, але ніхто цього не зробив. Тоді запросили другу десятку, серед них бажаючих придбати новий айфон також не виявилося”, – пишуть у соцмережах.

Пізніше люди, які покинули чергу, розповіли журналістам, що зовсім не збиралися купувати смартфони, а зайняли місце в чергах, щоб продати його справжнім покупцям.

Найбільш популярним за день став перший покупець, який увійшов до магазину – 246-й із черги (попередні 245 просто пішли). Однак прославився Валерій лише тому, що зайшов до магазину і вийшов із порожніми руками. Журналістам росіянин зізнався, що викупив місце в черзі за 150 тис. рублів з надією продати його дорожче. Однак місце так ніхто і не купив, чоловікові нічого не залишалося як зайти в магазин і просто з нього вийти.

Як пишуть очевидці, людей у черзі не бентежить дощ і сира погода. Деякі почали приходити до магазинів ще за добу.

Дивіться також на OBOZREVATEL цікаву інфографіку, скільки українцям потрібно працювати, щоб купити новий iPhone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>