Меркель вимагає у Путіна пояснити, що його військові роблять в …

Меркель вимагає у Путіна пояснити, що його військові роблять в …

Німецький канцлер Ангела Меркель у телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним зажадала у нього пояснень щодо «ймовірного перебування російських військових на території України».

Про це йдеться на сайті німецького уряду увечері 27 серпня, повідомляє «Німецька хвиля».

«Вона відзначила велику відповідальність Росії за деескалацію ситуації та контроль за її межами», – повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

За його словами, німецький канцлер наполягала в розмові з Путіним на інтенсифікації роботи «контактної групи» за участю представників ОБСЄ, Росії та України для ефективної охорони кордонів та припинення вогню.

У той же час, на сайті Кремля про позицію Меркель нічого не повідомляється. Навпаки, Кремль стверджує, що обидва лідери «висловилися на користь якнайшвидшого припинення кровопролиття, виправлення гуманітарної ситуації на південному сході України і необхідності переходу на шлях політичного врегулювання».

ЗА ТЕМОЮ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>