Меркель відкинула можливість присутності Путіна на зустрічі G7

Меркель відкинула можливість присутності Путіна на зустрічі G7

Канцлер ФРН також прогнозує збереження санкцій проти Росії, “враховуючи поточну ситуацію”.


Ангела Меркель

<!–       G7 –>

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що шансів на те, що президент РФ Володимир Путін буде запрошений на наступну зустріч країн G7 у Баварії, немає.

“Група G7 і колишня група G8 завжди вважала себе спільнотою цінностей. Приєднання Криму, яке вважається явним порушенням принципів міжнародного права, і події на сході України є серйозними порушеннями цих спільних цінностей”, – заявила Меркель в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

“На теперішньому етапі” немає шансів на те, що Путін може бути запрошений на саміт G7, який пройде в Баварії в червні поточного року, зазначила канцлер.

Меркель також нагадала, що ЄС не може розглядати можливість зняття санкцій з РФ до тих пір, поки не усунені причини, які їх ввели, передає Reuters.

“Навесні ми будемо обговорювати питання, як бути з санкціями, які ми вирішили ввести після приєднання Криму. Враховуючи поточну ситуацію, вони залишаться в дії”, – зазначила Меркель

Раніше офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт повідомив, що саміт G7 (США, Канада, Великобританія, Франція, Німеччина, Японія, Італія) пройде в Німеччині 7 і 8 червня 2015 року. Головування у “Великій сімці” з 1 липня 2014 року перейшло до Німеччини.

Раніше 15 січня, Європарламент прийняв резолюцію по Україні, в якій закликав Євросоюз посилити санкції щодо Росії навіть при збереженні нинішньої ситуації.

За матеріалами: РИА Новости

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>