Меркель розповіла Порошенку про переговори з Путіним – АП

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель проінформувала президента Петра Порошенка про результати переговорів з російським президентом Володимиром Путіним, які відбулися напередодні у Німеччині.

Про це йшлося у ході телефонної розмови, яка відбулася у понеділок, інформує прес-служба Порошенка.

Конктретних результатів переговорів Меркель та Путіна на Банковій не наводять.

Водночас прес-служба президента вказує, що він закликав активізувати зусилля задля звільнення українських заручників, яких незаконно утримують на території Росії та окупованих нею територіях.

“Ми з пані Меркель домовилися про продовження консультацій на рівні міністрів закордонних справ Нормандського формату щодо миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбассу”, – каже також Порошенко.

Як повідомялось, перед початком переговорів, що відбулися 18 серпня, Путін і Меркель дали спільну прес-конференцію, на якій розповіли про теми, які будуть обговорювати – проблема врегулювання конфлікту на Донбасі, питання введення туди миротворців ООН, ситуація у Сирії, будівництво газопроводу “Північний потік-2″ та іранська ядерна програма.

Підсумкового підходу до преси не було. 

Переговори тривали три години і пройшли у закритому режимі.

У Кремлі переговори Путіна й Меркель назвали “корисними і грунтовними”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>