Меркель учетверте обрана канцлером Німеччини

У середу, 14 березня, Бундестаг Німеччини підтримав кандидатуру Ангели Меркель на посаду канцлера Німеччини.

Кандидатуру очільниці ХДС Меркель підтримали 364 депутатів Бундестагу, “проти” проголосували 315 парламентарів, ще 9 осіб утрималися, передає ТСН.

Зокрема, сьогодні Меркель отримає з рук федерального президента Франка-Вальтера Штайнмаєра грамоту про призначення на пост канцлера. Потім главу нового уряду приведуть до присяги перед депутатами Бундестагу. У другій половині дня відбудеться перше засідання уряду.

Так, останні парламентські вибори відбулися у вересні 2017 року і після них у Німеччині почався справжній політичний гостросюжетний серіал – домовитися про уряд не могли, переговори з потенційними партнерами провалювалися, політики сварилися, з крахом завершувалися політичні кар’єри, усе вірогіднішими здавалися перевибори. “Альтернатива для Німеччини” вимагатиме від Меркель налагоджувати взаємини з Росією і сама Меркель більше не виключає часткове зняття санкцій, якщо Москва виконає бодай частину обов’язків з Мінської угоди. Це популярна теза і соціал-демократів, які знову увійшли до уряду. Поки немає принаймні режиму тиші на Сході України, говорити про зняття санкцій рано, заявила сама Меркель. Утім уже зрозуміло, що ресурсів і уваги до українського питання у нового уряду Німеччини буде менше. 


ВідеоАнгела Меркель готується знову стати канцлером Німеччини

Сьогодні у парламенті пройде голосування по її кандидатурі. Більшість голосів забезпечено. Найвищу посаду в країні Ангела Меркель обійме вже четвертий раз поспіль. На цьому закінчиться політична криза в країні. Яка розпочалася після парламентських виборів торік у вересні.

Ангела Меркель готується знову стати канцлером Німеччини

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>