Мер Донецька покинув місто після погроз розправою від ДНР

Мер Донецька покинув місто після погроз розправою від ДНР

Мер Донецька Олександр Лук’янченко покинув місто після того, як терористи ДНР погрожували йому фізичним усуненням. Про це сам міський голова повідомив у відеозверненні до донеччан від 14 липня.

“Три дні тому мені, як міському голові, висунули ультиматум. Від мене зажадали займатися не забезпеченням життя городян, а забезпеченням військових потреб ДНР, в тому числі на шкоду жителів. Весь цей час я намагався налагодити діалог для мирного вирішення конфлікту. Однак мені прямо заявили – мирні ініціативи не цікавлять військових ДНР”, – заявив Лук’янченко.

“Я не приймаю висунутий мені ультиматум. Минулого тижня я двічі зустрівся з президентом України. Обговорити цілий ряд найважливіших питань для життєзабезпечення міста. І залишаюся прихильником мирних переговорів, бо розумію, що означає війна для мільйонного міста. На жаль, моя позиція не дозволяє мені знаходиться в Донецьку, так як мені прямо заявили, що в цьому випадку можливе моє фізичне усунення”, – сказав мер Донецька.

За словами Лук’янченка, зараз він знаходиться в Києві, де має намір “відстоювати інтереси рідного міста до зміни ситуації”.

“При першій же можливості, я ту ж годину повернуся на територію Донецька. Я сподіваюся, що на час моєї відсутності військові сили ДНР залишать можливість міським службам підтримувати життєзабезпечення міста. Я був і залишаюся на постійному зв’язку з усіма підрозділами міського господарства. І сподіваюся, що ми зможемо забезпечити їх роботу”, – додав Лук’янченко.

Раніше повідомлялося, що станом на 14 липня обстановка в Донецьку залишається стабільно напруженою.

У п’ятницю, 11 липня, Олександр Лук’янченко зустрівсяся з президентом України Петром Порошенком для обговорення ситуації в Донецьку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>