Мер Луганська: Місто на межі гуманітарної катастрофи

Мер Луганська: Місто на межі гуманітарної катастрофи


Луганський міський голова Сергій Кравченко заявляє, що місто на межі гуманітарної катастрофи, ледве виживає в блокаді та ізоляції.

Як повідомили у прес-службі міської ради, за словами Кравченка, те, що відбувається сьогодні в Луганську, – справжнісінька війна, яка забрала більше ста життів мирних жителів, зруйнувала житлові будинки, об’єкти соціальної сфери, перекреслила тисячі людських доль, пише УНІАН.

Сьогодні за кілька місяців місто в результаті блокади і безперервного обстрілу перебуває на межі гуманітарної катастрофи. Луганськ у повній блокаді й ізоляції. Сьогодні, незважаючи на всі труднощі, ми докладаємо максимум зусиль і шукаємо варіанти вирішення проблем. З кожним днем ситуація ускладнюється, сьогодні вона просто критична, – підкреслив мер.

За його даними, вчора, 1 серпня, насилу вдалося відновити одне з восьми введень електроенергії на місто, щоб живити об’єкти соціальної сфери, водопостачання, аварійні служби і частину абонентів. Всього лише кілька годин було світло в Луганську, і вже пізно увечері введення було в черговий раз пошкоджено. Збройні сутички не припиняються й досі. В результаті в місті немає світла, води, зв’язку та інтернету.

Також у Луганську немає бензину, дизпального і газу. Поставок немає, запаси вичерпані, нічим заправити машини швидкої допомоги, аварійних і комунальних служб, МНС, міський громадський транспорт, автомобілі, які доставляють хліб і продукти харчування. Навіть ті, хто готовий ризикувати своїм життям і сідати за кермо, сьогодні не може це зробити через те, що машини нічим заправити, – підкреслюється в повідомленні.

Влада міста також повідомляє, що через тривалу відсутність електроенергії продукти зіпсувалися. Поставок у місто продукції немає. Асортимент скорочується з кожним днем. Магазини закриваються, в багатьох об’єктах роздрібної торгівлі спостерігаються черги і ажіотажний попит на продукцію. Незважаючи на труднощі, продовжується виробництво хліба, працює м’ясокомбінат, молокозавод припинив роботу через відсутність поставок сировини, – йдеться в повідомленні. Крім того, підкреслюється, що немає поставок питної води. Водопровідна вода вже більше тижня не знезаражується. Придбати бутильовану воду практично неможливо.

0

1089

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>