Мер Торонто каже, що вилікувався від наркозалежності

Мер Торонто каже, що вилікувався від наркозалежності

Скандальний мер Торонто Роб Форд повернувся до мерії після 2-місячного лікування в клініці від алкогольної та наркотичної залежності. На прес-конференції він покаявся у минулих гріхах, розповів, як боровся з “власними демонами” і мало не розплакався, дякуючи усім, хто його підтримував у боротьбі з залежністю:

“Я щиро вибачаюся, не лише перед мешканцями Торонто, але перед кожною людиною, яку зачепив словом чи ділом. Я ніколи, ніколи не хотів ображати моїх співробітників та завдавати прикрощів місту”, – заявив він.

До цього Форда звинувачували в образах колег, сексуальних домаганнях, водінні в нетверезому стані. Потім з‘явився відеозапис, на якому мер курить крек.

Міська рада позбавила Форда більшості повноважень. У травні він ліг у клініку. Пропри все, Роб Форд не відмовляється від намірів вдруге обійняти посаду мера на виборах в жовтні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>