Металіст вимагає від МВС припинити втручання в роботу клубу

Харківський Металіст перед стартом чемпіонату України виступив з офіційною заявою

“14 липня 2014 на одній із сторінок соціальних мереж в Facebook народний депутат України і радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що арешт коштів на рахунках ФК Металіст є наслідком того, що” міліція втрутилася і перекрила канал відтоку грошових коштів з України “.

ФК Металіст вимагає від правоохоронних органів і державних діячів діяти виключно в рамках Конституції і законів України і негайно припинити втручання в господарську діяльність клубу.

У зв’язку з накладеним арештом клуб не може здійснити своєчасну виплату заробітної плати співробітникам і заплатити внесок для участі в чемпіонаті України, а також комунальні платежі.

В результаті дій правоохоронних органів футбольний клуб не зміг вчасно виконати зобов’язання перед кредиторами, в результаті чого клуб отримав збиток на суму більше 1 млн. Грн., У зв’язку з нарахуванням значних штрафних санкцій за несвоєчасне виконання договірних зобов’язань.

ФК Металіст є самостійною юридичною особою, а не державним чи комунальним підприємством. Згідно із законодавством України керівництво ФК Металіст має право самостійно розпоряджатися заробленими коштами. Заяви будь-яких державних осіб про спробу “вимити гроші” є втручанням у господарську діяльність приватної комерційної структури і посяганням на приватну власність.

Безпосередня підтримка незаконних дій правоохоронних органів державними діячами та їх коментарі про події в режимі реального часу свідчать про політичний характер переслідування ФК Металіст і про політичне замовлення, метою якого є тиск на власника футбольного клубу “, – йдеться в заяві клубу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>