«Металіст» та «Волинь» підозрюють у договірному матчі – Гал

Роздрукувати12 Травня 2015 15:31У Федерації футболу України вивчать рух ставок у букмекерських конторах на матч 23-го туру Прем’єр-ліги між харківським «Металістом» і луцькою «Волинню», який завершився з рахунком 3: 3. Про це заявив глава комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов.

«Якщо у тренерів є підозри, для них напевно є підстави. Я б рекомендував обом наставникам провести внутрішнє розслідування. Якщо підозри підтвердяться або ж будуть досить вагомі, хоча б непрямі докази, – матеріали слід направити до комітету чесної гри ФФУ. Знаєте, у кожного тренера є свої джерела в команді … Ми ж в обов’язковому порядку досліджуємо рух ставок у букмекерських конторах. Якщо побачимо, що на другу половину матчу доводиться підвищення ставок на кількість голів, на нічию і так далі, то це будуть непрямі докази. Ми регулярно отримуємо таку інформацію з УЄФА. Думаю, на тижні вона у нас може з’явитися – якщо таке мало місце», – сказав він. 

Нагадаємо, що після матчу тренер «Металіста» Ігор Рахаев заявив про те, що у нього таке враження, що футболісти ставили на тоталізаторі. А тренер луцької команди Віталій Кварцяний сказав, що гравці «Волині» пішки катали м’яч, як бразильські ветерани.

Xsport.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>