МЗС довелося пояснити, чому Україну в Білорусі представляє …

МЗС довелося пояснити, чому Україну в Білорусі представляє …

Міністерство закордонних справ виступило з пропозицією відкликати посла України в Білорусі, екс-міністра оборони України Михайла Єжеля з посади

Про це повідомила перший заступник міністра закордонних справ Наталія Галібаренко, передає “Інтерфакс-України”.

“З боку Міністерства закордонних справ було внесено відповідну пропозицію щодо відкликання діючого посла Єжеля з цієї посади. Хочу вас запевнити: звичайно, ми теж за те, щоб новий посол був патріотичним, професійним і якнайкраще представляв інтереси України у відносинах з білоруською стороною” , – заявила Галібаренко на пленарному засіданні в п’ятницю під час години запитань до уряду у відповідь на заклик народного депутата Ігоря Гузя (фракція “Народний фронт”) негайно підняти питання відставки із займаної посади Єжеля.

Вона запевнила, що МЗС зробить заходи для прискорення розгляду цього питання.

Перший заступник міністра нагадала, що звільнення і призначення послів на посади здійснюється указами президента України.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура пред’явила підозру колишньому міністрові оборони Єжелю в рамках розслідування кримінальних проваджень, які стосуються знищення тилового забезпечення української армії.

Михайло Єжель був міністром оборони з березня 2010 по лютий 2012 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>