МЗС України направило чергову ноту протесту Росії

МЗС України направило чергову ноту протесту Росії

В ноті протесту йдеться про акти російської агресії, скоєних проти України.

Сьогодні Міністерство закордонних справ України направило Росії ноту, в якій вкотре висловило категоричний протест російській стороні у зв’язку з актами агресії проти України, які були скоєні 1-3 серпня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

“Всупереч заявам російської сторони, тривають артилерійські обстріли з території Росії населених пунктів і позицій Збройних Сил України в прикордонних з Росією регіонах, тривають вторгнення в повітряний простір України російської військової авіації і безпілотників, відбувається безперервне нарощування важкої бронетехніки і підрозділів російських Збройних Сил, а також облаштування їх вогневих позицій вздовж українсько-російського державного кордону”, – йдеться в коментарі МЗС України.

“Внаслідок обстрілів є жертви серед цивільного населення і військовослужбовців, зруйновані житлові, адміністративні та господарські будівлі”, – також зазначили у відомстві.

Як повідомилив МЗС, йдеться про серію артилерійських ударів по позиціях ЗСУ поблизу прикордонних пунктів пропуску Довжанський, Дяково, Червонопартизанськ, населених пунктів Дяковота Станиця-Луганська в Луганській області, і населеного пункту Амвросіївка в Донецькій області.

Також наголошується, що в районах населених пунктів Благовіщенка, Герасимівка, Золотарівка, КраснаТалівка, Широке і Югановка Луганської області було зафіксовано вторгнення в повітряний простір України з території Росії 11 вертольотів – зокрема, Мі-8, Мі-24 таКА-52. Безпілотні апарати проникали з території Росії в район прикордонного пункту пропуску Довжанський, а також населених пунктів Герасимівка, Золотарівка, Благовіщенка та Югановка Луганської області, а також Сєдово Донецької області.

“Російські спецслужби продовжують надавати підтримку терористичним організаціям “Донецька народна республіка” “Луганська народна республіка”, а також за силати бойовиків-найманців в Україну для дестабілізації ситуації. Саме російською зброєю та за участю російських громадян ведуться бойові дії проти України і її народу”, – заявляють в МЗС України.

У мережі з’явилася карта російських військ на кордоні з Україною

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>