МЗС: інформація про загибель сина Януковича – суперечлива

МЗС: інформація про загибель сина Януковича – суперечлива

Міністерство закордонних справ України не отримало від російської сторони офіційної інформації про загибель на Байкалі молодшого сина колишнього президента Віктора Януковича.

Інформація від російської влади надходить суперечлива, про це сказав на брифінгу речник МЗС Євген Перебийніс.

Він зазначив, що консульство України в Новосибірську відразу після появи повідомлення про загибель Віктора Януковича-молодшого направило запит до правоохоронних органів РФ.

“Була тільки усна інформація за запитом наших консулів. Інформація дуже суперечлива: в телефонному режимі повідомили, що загиблий є громадянином Російської Федерації і є однофамільцем президента України, а потім, також в телефонному режимі, повідомлено, що це громадянин Російської Федерації, у нього були документи на ім’я Давидова”, – сказав пан Перебийніс.

За його словами, з огляду на цю інформацію, скласти якусь цілісну картину неможливо.

“Але ж будемо намагатися отримати письмову і офіційну відповідь із зазначенням паспортних даних тих, хто був учасником цього інциденту”, – сказав на брифінгу речник МЗС Євген Перебийніс.

Він також зазначив, що МЗС не може підтвердити інформацію ЗМІ про приїзд Віктора Януковича до Криму на похорон сина.

Раніше старший син Віктора Януковича Олександр в інтерв’ю виданню “Комсомольская правда” сказав, що його брата поховали у Севастополі, тому що у Криму живе їхня мати. За даними видання, на похоронах був колишній президент України Віктор Янукович і члени його сім’ї.

Видання “Кримінформ” зазначає, що сина колишнього президента поховали в безіменній могилі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>