Миколаївська облрада визнала Росію країною-агресором

Миколаївська облрада визнала Росію країною-агресором

“За” проголосували 55 з 63 депутатів Миколаївської обласної ради

Миколаївська обласна рада на сесії 16 квітня визнала Росію державою-агресором. Про це повідомляється на офіційному сайті облради.

“Першим питанням порядку денного став розгляд проекту про підтримку постанови Верховної Ради України про звернення до світових організацій з пропозицією визнати Російську Федерацію країною-агресором. Це питання не привело до дискусії, і депутати абсолютною більшістю голосів підтримали цей документ. “За” проголосували 55 з 63 депутатів Миколаївської обласної ради”, – йдеться в повідомленні.

Раніше на підтримку законопроекту, схваленого парламентом, також виступили депутати рад Вінницької, Полтавської, Херсонської областей.

У Європі відмовилися визнати ДНР і ЛНР терористами

Як повідомляв Кореспондент.net, Верховна Рада України 27 січня 2015 визнала Росію країною-агресором і підтримала звернення до міжнародних організацій про визнання самопроголошених ДНР і ЛНР – терористичними організаціями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>