Ми рішуче заявили про неприпустимість подій, які повертають …

Офіційна заява міської Асоціації учасників АТО, щодо тривожних подій в м.Івано-Франківську.

За останній місяць сталися два прикрі випадки із застосуванням вогнепальної зброї в самому центрі, ще вчора спокійного міста. При цьому в одному з них було цинічно вбито людину, в другому випадку, група осіб вирішуючи якісь внутрішні розбірки застосувала зброю посеред білого дня і серед великої кількості мирних громадян та дітей. Ми, як учасники АТО, які боролися та продовжуємо боротьбу за збереження незалежності України, за мирне небо та спокійне життя для наших сімей, жителів міста і області загалом, не можемо бути осторонь цих кричущих подій.

На позапланових зборах ми прийняли рішення, провести термінову нараду із керівниками силових структур, СБУ, Національної поліції, очільниками міста та області.

На зустрічі, яка відбулася вчора ми висловили свою позицію і ствердно заявили про неприпустимість розвитку таких подій, які повертають нас в “лихі-90”. Наше спільне завдання зробити все можливе, щоб не допускати подібних ситуацій, які несуть загрозу життю мешканцям нашого мирного міста. Окрім цього ми заявили наші ствердні вимоги до керівників силових відомств:


1. Провести прозоре, повне та об’єктивне розслідування в терміни встановлені процесуальним законодавством.
2. Притягнути винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства.
3. Провести службове розслідування, щодо дотримання законності при видачі дозволів на володіння та носіння зброї фігурантами справи, працівниками дозвільної служби ГУ НПУ. В разі виявлення порушень притягнути до відповідальності винних осіб та анулювати відповідні дозвола на володіння зброєю.
4. Жодним чином не затягувати процес розслідування та не покривати фігурантів справи.
5. Негайно посилити превентивну діяльність відповідних служб з метою забезпечення порядку в нашому місті.

У встановлений законом термін, але не пізніше 30 вересня проінформувати нас та громадськість про результати розслідування.
У випадку невиконання наших законних вимог викладених у заяві, будемо змушені вимагати негайної відставки відповідальних керівників силових відомств.
Окрім цього за попередньою домовленістю із керівниками силових підрозділів долучаємося до розслідування цієї резонансної справи і беремо хід розслідування під особистий контроль.

Ми готові провести ряд спільних, рішучих заходів, щодо посилення безпековості мешканців Івано-Франківська.
Ми за мирну, безпечну для життя Україну, – написав Vasul Andriyv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>