"Ми світ раком поставимо": Кадиров заявив про слабкість США на тлі Росії

Глава Чечні Рамзан Кадиров, говорячи в інтерв’ю американському телеканалу HBO про антиросійську, на його думку, політику США, заявив, що у нього є “хороша армія, яка може нападати і захищати”.

“Вони [США] знають, що я один із тих, хто готовий віддати життя за Росію, і у мене хороша армія, яка може нападати і захищати. […] Подивимося, що у кого вийде”, – сказав він.

Відповідаючи на запитання про, чи вважає він США ворогом Росії, Кадиров зазначив, що “Америка не така сильна держава, щоб ми розглядали його як ворога Росії”.

“У нас сильна держава і ядерна держава. Якщо навіть нашу державу повністю зруйнують, автоматично наші ядерні ракети полетять, і ми весь світ перевернемо, раком поставимо “, – сказав Кадиров.

Повна версія програми HBO Real Sports, присвячена Чечні за Рамзана Кадирова і, зокрема, розвитку в республіці боїв без правил, вийде 18 липня. У Мережі доступний трейлер передачі.

Нагадаємо, Рамзан Кадиров в інтерв’ю американському телеканалу HBO зробив й іншу скандальну заяву: він сказав, що “в Чечні немає геїв”, а якщо і є, то “треба очистити кров” і вислати їх до Канади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>