Ми – українці! Притула розповів, що найбільше його вразило на Донбасі – РБК

В коментарях українці написали, що він їх зворушив до сліз

Відомий шоумен Сергій Притула, який відвідав Донбас і дав там з “Вар’ятами” чотири концерти, вказав на один фактор, який найбільше його вразив. Про це він написав на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Він розповів, що на Донбасі вони відіграли чотири концерти – у Краматорську, Сєвєродонецьку, Покровську і Маріуполі. Майже скрізь вони зібрали аншлаги, крім Маріуполя, але саме там концерт запам’ятався найбільше.

Фото: facebook.com/serhiyprytula

Притула відзначив, що на концерти “Вар’ятів” люди приходять з прапорами України у двох випадках – коли цей концерт проходить за кордоном – в США, Канаді, Лондоні, Дубліні, Парижі, Празі та як пояснює шоумен, це свідчить про ностальгію за домівкою. А от у другому випадку – це коли концерти відбуваються на Донбасі.

“Перші приходять з прапорами, тому що ностальгія за домом і самоідентифікація на тлі пануючого етносу в країні, де ми виступаємо. Другі – тому що самоідентифікація в умовах війни на території, де війна. Вони цими прапорами кричать, що ми – українці! Ми не такі, як про нас говорять ЗМІ! Ми не такі, як ті, що вітали “російську весну”! МИ НЕ СЕПАРИ!!! Вони просто хочуть, щоб їх ідентифікували, як нормальних людей! НАШИХ! Ви просто вдумайтесь в цей факт. Люди з прапорами України за кордоном і в Донбасі. Може мої висновки неточні, зробіть свої. Але це факт. Ніде. Ніде!!! Ні на Буковині, ні на Галичині, ні на Поділлі, ні на Слобожанщині, ніде! Не було концертних залів з державними прапорами. І от на Донбасі я побачив їх у великій кількості. Ми повернемося в ці міста з концертами. Обов’язково. Незважаючи на те, що це комерційно не вигідно (якого біса організація концерту в райцентрі в Донбасі коштує в 2 рази більше, ніж в обласному центрі в 200 км на захід). Незважаючи на те, що це великий “гемор” з логістики. Незважаючи на багато маленьких і великих нюансів. Повернемося! Тому що нас так зустрічали і проводжали, не повернутися – гріх!” – емоційно написав і Сергій Притула і опублікував реквізити для збору допомоги для військових.

Скріншот поста (facebook.com/serhiyprytula)

Українці дуже емоційно відреагували на пост Притули і зізналися, що його слова зворушили до сліз.

Скріншот коментарів (facebook.com/serhiyprytula)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Притула звернувся до мешканців східної України.

А також розповідали про те, що втомлений Притула емоційно звернувся до шанувальників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>