Можливості Huawei Mate 20 Pro виявилися сильно перебільшеними – iTechua

Huawei Mate 20 Pro має дуже багато цікавих функцій, але одна з них набагато краще виглядає на папері, ніж в реальному житті. Йдеться про зворотну бездротовe зарядкe. Сайт Android Authority провів тести, з яких випливає, що ця функція в разі Huawei Mate 20 Pro дуже обмежена.

Huawei Mate 20 Pro має ряд досить цікавих можливостей. У їхньому списку, серед іншого, знаходиться можливість розпізнавання особи в 3D і сканер відбитків пальців, розміщений в екрані. Телефон також має функцію, яка перетворює його в бездротове зарядний пристрій. Але в цьому плані можливості пристрою далекі від ідеалу.

Huawei Mate 20 Pro, в теорії, може по повітрю зарядити бездротові навушники або інший смартфон. Щоб активувати цю функцію зворотного бездротової зарядки необхідно зайти в налаштування батареї. Відразу потрібно зазначити, що реалізовано все досить незручно і вимагає якоїсь вправності. Після включення зворотної зарядки потрібно негайно поставити інший пристрій на спину Mate 20 Pro, так як в іншому випадку функція вимкнеться автоматично протягом декількох секунд, щоб запобігти витрачання енергії. Діяти потрібно дуже швидко, що не завжди можливо.

Журналісти видання Android Authority вирішив перевірити, як функція бездротової зарядки на практиці справляється зі своїм завданням. Для тестування було використано додаток AccuBattery, який дозволяє дізнатися швидкість зарядки. Додаток було використано тільки для перевірки швидкості віддачі енергії Huawei Mate 20 Pro при зарядці Google Pixel 3. Було встановлено, що швидкість зарядки в цьому випадку може бути в два рази менший, ніж звичайна швидкість бездротової зарядки, яка становить 5 Вт. Дійсно, 2,5 вт це вкрай мало і практично не підходить для швидкої зарядки інших пристроїв.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>