Можна мріяти про медаль у чоловічій естафеті – підсумки другого змагального дня на ЧС з біатлону

Можна мріяти про медаль у чоловічій естафеті - підсумки другого змагального дня на ЧС з біатлону
Сергій Семенов приніс Україні першу медаль чемпіонату світу

У другий день змагань на чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені збірна України здобула першу медаль. Здобули її не жінки, від яких очікували звитяг, а чоловіки. Сергій Семенов підтвердив свою гарну форму, яку продемонстрував ще в змішаній естафеті.

Сергій непогано біг і дуже добре стріляв. Відтак уперше в сезоні зумів піднятися на подіум. Якби трохи фарту на останніх метрах, цілком міг би вибороти в Бйорндалена срібну медаль. Але програв легендарному норвежцю 0,7 секунди.

Підтримали Семенова й партнери по команді. Всі вони пробилися до гонки переслідування. Артем Прима мав один промах і фінішував 22-им. Олександр Жирний стріляв влучно, але різко здав на останньому колі. У підсумку – 28 місце. Дмитро Підручний почав із двох промахів, але виправився і закінчив гонку на 44 місці. Така кучність результатів дозволяє українським тренерам помріяти і про медаль в естафеті. Головне – зберегти форму Семенова і не допустити спаду в інших спортсменів.

Семенов може розраховувати на успіх у індивідуальних гонках, Підгрушній треба додавати у стрільбі – підсумки першої гонки біатлонного чемпіонату світу

У жінок ситуація гірша. Валентина Семеренко гучно провалилася – 4 промахи і лише 80 місце. Спересердя голова федерації біатлону Володимир Бринзак заявив, що всерйоз розглядає можливість заміни в індивідуальній гонці колишнього лідера нашої команди на юну Анастасію Меркушину.

У спринті єдина з українок, хто не мав хиб на стрільбищі – Ірина Варвинець. Однак її швидкість не дозволяє боротися за медалі – лише 13 місце. Олена Підгрушна, відчуваючи, що втрачає шанси у боротьбі за медаль, поспішила в стрільбі й промахнулася на стійці. У підсумку – 16 місце і хвилина відставання від переможниці Тіріл Екхоф. Враховуючи те, що Олену випередили ногами шість спортсменок, які фінішували в першому десятку, шанси на медаль у гонці переслідування мізерні. Особливо, якщо згадати, що Олені в цьому році ніяк не вдаються контактні індивідуальні гонки.

Юлія Джима мала по одному промаху на “лежці” і на “стійці” й посіла скромне 31 місце. Гонка переслідування для неї – можливість утвердити себе напередодні класичної індивідуалки.

Завтра на чемпіонки дві гонки переслідування. Чоловіки на 12,5 км побіжать о 14.30 за Києвом. Семенов піде третім. Жінки стартують о 16.45 – у них десятикілометрова дистанція.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>