Молода мама встановила оригінальний рекорд під час марафону в Києві

Жінка першою пробігла напівмарафонську дистанцію зі своїми дітьми в колясці.

Фітнес-тренер і мати чотирьох дочок Юлія Черницька встановила національний рекорд і першою пробігла напівмарафонську дистанцію Wizz Air Kyiv City Marathon зі своїми дітьми у візочку. Про це повідомляють організатори Kyiv Marathon в Facebook.

«Юлія Черницька сьогодні зробила національний рекорд і перша в Україні пробігла напівмарафонську дистанцію разом зі своїми дітьми», – йдеться в повідомленні.

Жінка бігла в складі команди фонду «Таблеточки», щоб допомогти зібрати кошти на придбання препаратів для дітей з онкозахворюванням. Крім того, Юлії Черницькій зараз 31 рік, і вона є засновником проекту «Fitness mama» і фітнес-тренером в післяпологовий період.

Як писав «Вголос», сьогодні, 8 жовтня, у столиці під час забігу на марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon помер чоловік 1963 року народження, уродженець Тернопільської області. Ним виявився директор «Тернопільського м’ясокомбінату» Віктор Малюта. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>