Молодіжна політика: у Тернополі фінішував проект з публічного …

«Освітня програма складалася із трьох сесій – загалом 100 академічних та 100 дистанційних годин. Між сесіями учасники виконували практичні завдання – проводили тренінги, семінари, диспути, готували проекти стратегій розвитку молоді своїх громад. Нині в Україні понад 700 громад, де потрібні фахівці, які працюють з молоддю. І сподіваюсь, що учасники проекту – це саме ті люди, від яких значною мірою залежить, аби молоді люди могли розвиватися і самореалізовуватися, щоб молодь не виїжджала за кордон, а жила і працювала у своїх громадах», – сказав керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин. 

Читайте також: Голів громад на Житомирщині вчили залучати інвестиції

За його словами, половина учасників проекту презентувала органи місцевого самоврядування, решта – лідери громадських організацій. Кожен із учасників проекту за допомогою слайд-презентації представив присутнім бачення стратегічного розвитку молодіжного середовища у своїх громадах. 

Наприкінці молодим людям керівники проекту вручили сертифікати про завершення навчання в рамках проекту «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики». Перший проректор Тернопільського національного економічного університету Микола Шинкарик висловив переконання, що проект стане загальнонаціональним і цей досвід успішно буде використано у молодіжному середовищі.

Програма “U-LEAD з Європою” фінансується спільно Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Фото: Олег Снітовський

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>