Монако: монарша двійня

Монако: монарша двійня

У принца Монако Альберта II і його дружини Шарлін народилися близнюки.

Двійня з‘явилася на світ в лікарні, що носить ім‘я їхньої бабусі і голлівудської зірки – принцеси Грейс.

Жак, хоча й молодший на дві хвилини за сестру Габріеллу, став першим у черзі на престол. Він отримає титул маркіза, а вона – графині.

Принц Альберт офіційно повідомив про це усіх своїх підданих:

“Я хочу поділитися цим щастям з усіма монакцями і з усіма мешканцями моєї країни, тому що я певен, що всіх вас єднає це почуття, яке ви поділяєте з принцесою і мною.”

У принца Альберта уже є двоє інших, старших дітей. Вони народилися поза шлюбом і не можуть претендувати на престол, однак їм законно належить частка спадку, який оцінюють у мільярд доларів.

“Я дуже радий за принца, принцесу і спадкоємців князівського палацу, маємо хлопчика, нарешті,” – каже квітникар Тьєррі.

Інший торговець на ринку Бернард додає: “Ми – тісна громада і почуваємося набагато ближче до князя у порівнянні з іншими країнами, як Франція, де правлять політики, які змінюються.”

Ілюмінація, гарматні залпи, церковні дзвони і прапори князівства салютували появу наступного глави роду Грімальді, що сімсот років править Монако, другою найменшою за розміром державою у світі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>