«Монако» пропонує «Шахтарю» 65 мільйонів за Дугласа Косту та … – Foot

«Монако» пропонує «Шахтарю» 65 мільйонів за Дугласа Косту та … – Foot

Авторитетне французьке видання l’equipe повідомляє про серйозний інтерес віце-чемпіона Ліги 1 «Монако» до двох бразильських легіонерів «Шахтаря» – Дугласа Кості та Алекса Тейшейри.

«Монако», продавши «Реалу» за 80 мільйонів Джеймса Родрігеса, перед поверненням в Лігу Чемпіонів підшукує гідні варіанти посилення. Таким посиленням для монегасків можуть стати лідери «Шахтаря», які через напруженої ситуації в Україні втікали з команди, повернувшись з неприхованим бажанням цього літа покинути небезпечну країну.

За дует бразильців «Монако» збирається запропонувати «Шахтарю» 65 мільйонів євро – очікується, що така сума повністю може влаштувати «гірників», які висловлювали готовність відпустити Косту за 26 мільйонів євро. Таким чином, пропозиція «Монако» навіть перевищує запити «Шахтаря», тому не виключено, що незабаром «гірники» відпустять двох своїх лідерів у чемпіонат Франції.

Підвищує ймовірність переходу Кости і Тейшейри нещодавнє підписання хавбека «Металіста» Марлоса, а також прогрес Тайсона, який на високому рівні відіграв стартові матчі сезону.

До того ж відомий агент Аркадій Запорожану, який працює з «Шахтарем», заявив, що незабаром «Шахтар» може підписати 22-річного лівого вінгера, який цього літа в одній з європейських збірних представляв свою країну на чемпіонаті світу.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>