Мораес: Китай – це перспективний футбольний напрямок

Китай – це популярний і перспективний футбольний напрямок, новий ринок, який в останні роки дуже активно розвивається.

Про це в коментарі прес-службі Динамо заявив нападник Жуніор Мораес, який прокоментував свій перехід з Динамо до китайського Тяньцзінь Цюаньцзянь.

“Вважаю, це хороший варіант для мене. Так склалися обставини, що я розглядав різні варіанти, і пропозиція з Китаю про оренду до кінця сезону виявилася найцікавішою і підходящою. Це популярний і перспективний футбольне напрямок, новий ринок, який в останні роки дуже активно розвивається”, – сказав він.

“У місцевій Суперлізі виступає дуже багато видатних футболістів європейського і світового рівня, що робить чемпіонат Китаю дуже цікавим. Цей варіант влаштував обидва клуби і мене, тому вирішили здійснити мій перехід”, – пояснив Мораес.

За словами гравця, в Китаї хороші умови для роботи.

“У Китаї хороші умови для роботи, і мені цікаво спробувати свої сили в цьому чемпіонаті, це серйозний виклик для мене. Я вдячний керівництву Динамо, яке пішло мені назустріч, зокрема, президенту клубу Ігорю Суркісу, який врахував не лише умови контракту, але і з розумінням поставився до моїх особистих обставин, і посприяв цьому переходу”, – наголосив нападник.

“Незалежно від того, як складеться моя подальша кар’єра, хочу сказати, що провів в Динамо прекрасні півтора року, і буду з теплотою згадувати цей час. Дякую за підтримку київським уболівальникам, я намагався грати для них, робив це з усією душею і всім серцем”, – підкреслив Мораес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>