Москва відкликає посла РФ у США через резонансне розслідування ФБР – ЗМІ

Росія відкликає посла у США Сергія Кисляка та відмовляється від призначення його постійним представником Росії при ООН. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на BuzzFeed. 

Як стало відомо, Кисляк пробув на посаді посла РФ у Сполучених Штатах майже 10 років, однак не раз фігурував у розслідуваннях ФБР.

“Рішення повернути Кисляка до Росії, а не призначити його на високу посаду в ООН у Нью-Йорку, як повідомляло про це кілька видань, прийняте на тлі розслідувань ФБР та Конгресу в зв’язку з контактами 66-річного дипломата з головними помічниками президента Дональда Трампа під час президентської кампанії 2016 року”, – пояснюється у повідомленні.

Як зазначається, розмови про відкликання посла РФ зі США поширюються досить давно, однак поки офіційна Москва це не коментує.

За словами речниці російського МЗС Марії Захарової, Кисляк “увійде в історію двосторонніх відносин (Росії та США – 5.UA) як людина, що зробила все можливе для їх розвитку, навіть у найскладніші моменти”.

Водночас, видання з посиланням на інсайдерів, зазначає, що 11 липня Американсько-російська бізнес-рада планує влаштувати прощальну вечірку через складання повноважень Сергієм Кисляком. За даними джерел, вечірку проведуть у готелі St. Regis у Нью-Йорку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>