Мотофестиваль "Тарасова Гора" зібрав більше 8 тисяч людей

Із 2 по 5 червня відбувся Міжнародний мотофестиваль “Тарасова Гора”. Цьогоріч йому виповнилося 14 років. Під Черкасами у селі Благодатне зібралося більше 8 тисяч байкерів та прихильників руху. Також приїхали гості з Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Молдови, Росії, Угорщини, Німеччини, Італії, Норвегії, США.

Від Черкас доїхали автобусом за 11 гривень. Біля входу на базу “Придніпровська” парковка мотоциклів і автівок. Квиток на фестиваль для чоловіків коштує 300 гривень, для жінок – 150. Якщо жінка сама приїхала на мотоциклі – пускають безкоштовно.

“Фестивалю виповнилося 14 років. Вважається, що 7 років – це космічний цикл. Ми його пройшли вже двічі. Для кожного байкера наша подія – це космос. Хтось мріє полетіти в космос, а хтось побувати тут”, – розповідає Світлана Горідько, прес-секретар мотофестивалю. Зустрічає біля входу.

“Відразу після закінчення, придумуємо що буде наступного року. За місяць-два такий захід на високому рівні організувати неможливо. Наступний фестиваль буде ювілейний – 15 років. Є ідея зробити наступного року заходи на тиждень”, – продовжує жінка.

На перехресті доріжок стоїть фірмовий банер фестивалю із зображенням Тараса Шевченка у скафандрі із гаслом: “Космос буде або наш, або нічий”. Поряд пропонують підзарядку пристроїв, продають срібні прикраси, шкіряні вироби.

“На “Тарасову Гору” приїжджаю другий рік з дружиною. Минулого року гурти виступили на сцені. Потім всі в бар. Поряд зі мною сідає Вірастюк, каже: “Подвинься трошки”. Був вражений”, – черкащанин Павло Дубенко міряє шкіряний жилет за 2 тисячі гривень.

На території бази є житлові корпуси та будиночки, які учасники можуть зняти за окрему плату. Безкоштовно можна жити у власній палатці. Є парковка для мотоциклів і бар.

“Ми з табличкою “Сиськи и коктейль ваш” їздимо вже вісім років. Цікавий випадок був у Вінниці. Підходять дві літні тітоньки. Показують на табличку, питають: “Це діє?” Говоримо, що так. Просять один коктейль. Робимо – одна з них вивалює груди. Всі аплодують, свистять. Вона пробує коктейль, каже: “Гарний. На, доцю, мама тобі заробила”. І дає його дитині років 12. Вони йдуть, через пів години повертаються. Тепер інша жінка просить коктейль. Все повторюється, але виявляється, що то вже хрещена. Більше не приходили. У 2008 році мене обанкротили на безкоштовних коктейлях. Приходили по троє-четверо дівчат. Одна взагалі не вдягалася. Мені не потрібні груди, але люди повинні бути розкуті”, –розповідає Андрій Григорчук з Києва.

Недалеко від пляжу працює кав’ярня “Коза Чка” та бар “Ла Тараска”. Плов, картоплю, уху продають за 35 гривень порція, салат з капусти і помідорів – 15 гривень, шашлик свинячий – 40 гривень за 100 грам, курячий – 30 гривень. Алкоголь від 20 до 150 гривень за порцію.

“Фестиваль захоплює атмосферою – домашньою, дружньою, братерньою. Було б нескромно казати, що ми найкращі. Але люди так кажуть. Щорічно до нас їдуть все більше. Організовувати важко, але я вже без цього не можу”, – говорить президент мотофестивалю Ашот Арушанов.

“Жінкам-байкерам добре. З боку чоловіків постійна турбота про твою безпеку. Іноді не тільки поступаються дорогою, але і звільняють її для дівчат. Справжні сучасні лицарі», – Тетяна Долгова з Києва приїхала на фестиваль вперше.

Біля сцени розпочинають спортивні змагання. Веде Василь Вірастюк. Змагаються між собою 6 команд – стрибають у мішках, ловлять мотоциклетним шлемом яйця, бігають наввипередки в тракторних шинах, плавають із надувними бабами. Перемагає команда “Космос”. Всім вручають подарунки від спонсорів.

Близько 19:00 зі сцени ведучий оголошує, що скоро почнеться концерт. Виступають гурти Олд Скул, Вертеп, Без Обмежень та ТНМК.

В передостанній день фестивалю, 4 червня мотоколона байкерів приїхала до Канева. На Чернечій горі поклали квіти на могилу Кобзаря та відвідали музей. Після повернення відбулася виставка ретро-мотоциклів. 5 червня учасники почали роз’їжджатися.

Джерело: УкрМедіа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>