Моя місія завершена: Шкіряк подав у відставку

Головний рятувальник зазначив, що його перебування на посаді глави ДержНС було тимчасовим.

В.о. голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДержНС) Зорян Шкіряк подав заяву про відставку. Про це він заявив на брифінгу у вівторок, 12 травня.

“Моє перебування на посаді було тимчасовим, вважаю, що на цьому етапі моя місія завершена … Хочу повідомити, що я звернувся до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з заявою про звільнення мене з посади тимчасово виконуючого голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій”, – сказав він.

За словами Шкіряка, на пост глави ДержНС вже є гідна кандидатура.

Раніше сьогодні в деяких ЗМІ з’явилася інформація про відставку Шкіряка, проте сам чиновник її спростував.

Як повідомляв Корреспондент.net, Шкіряк піддався критиці громадськості після рятувальної місії з евакуації українців з Непалу, коли протягом восьми днів літак не міг забрати українських громадян.

Шкіряк поспав біля злітної смуги аеропорту Делі

У свою чергу сам Шкіряк заявляв, що його відомство відпрацювало добре і “козлом відпущення його зробити не вдасться”. Також він повідомляв про готовність піти у відставку в разі відповідного рішення керівництва країни.

“Якщо міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, прем’єр-міністр Арсеній Петрович Яценюк скаже мені піти, я невідкладно подам заяву і піду у відставку”, – заявляв Шкіряк 7 травня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>