Мураєв зареєстрував петицію для звільнення колишнього регіонала Єфремова

Лідер партії “Опозиційний блок” Євген Мураєв 27 червня зареєстрував на сайті президента петицію про звільнення Олександра Єфремова. На момент публікації її підписали 127 осіб.

Мураєв у тексті петиції просить президента Володимира Зеленського припинити “політичні переслідування” Олександра Єфремова і забезпечити право політика на неупереджений судовий розгляд упродовж терміну. 

Він також назвав арешт Єфремова “політично вмотивованим”. Лідер “Опозиційного блоку” також пише, що “попередня влада розгляд провадження стосовно Олександра Єфремова штучно затягувала”.

Як повідомлялося раніше, Мураєв заявив, що хоче внести Єфремова до списку “Опозиціного блоку”. Утім, ЦВК відмовилася, але під час дострокових виборів до парламенту проголосувати він зможе у СІЗО.

Нагадаємо, Єфремов уже третій рік перебуває у слідчому ізоляторі через підозру у державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації “ЛНР”, організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.

Старобільський районний суд Луганської області 24 квітня подовжив запобіжний захід (тримання під вартою) обвинуваченому Єфремову до 22 червня.


ВідеоЦВК не вноситиме Єфремова до першої десятки “Опоблоку”

Він уже 3-й рік перебуває у слідчому ізоляторі через підозру у державній зраді. Про намір внести Єфремова до списку у п’ятницю заявив перший номер опоблоку – Євген Мураєв. Але за законом, пояснюють у центральній виборчій комісії, зробити це не вдасться.  

ЦВК не вноситиме Єфремова до першої десятки Опоблоку

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>